Porównanie banków w programie MDM (Mieszkanie Dla Młodych)
Kredyty Mieszkanie dla Młodych 2014 - najtańsze oferty u doradców finansowych - kampania luty 2014

Czy trzeba zwrócić dofinasowanie z programu MDM w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu?

| 24 grudnia 2013 | Odpowiedź

Nie, w ustawie w art. 14-16 wymienione są sytuacje, w których nabywca zobowiązany jest do zwrotu przyznanego dofinansowania i wcześniejsza spłata kredytu się do nich nie zalicza.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Kategoria: Limity

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.