Porównanie banków w programie MDM (Mieszkanie Dla Młodych)
Kredyty Mieszkanie dla Młodych 2014 - najtańsze oferty u doradców finansowych - kampania luty 2014

Jestem właścicielem połowy mieszkania – czy to wyklucza mnie z programu MDM?

| 24 grudnia 2013 | Odpowiedź

Nie, zgodnie z art. 4 ust. 2 pkt a) z programu nie mogą skorzystać właściciele, a nie współwłaściciele lokalu mieszkalnego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Kategoria: MDM

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.